Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Med en 2,4 Ghz Octa Core-processor får du en kraftig ydeevne. Opløsningen i telefonens kamera er op til 50 MP. Lagerpladsen er på 128GB.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Huawei nova 10 128GB er 5.201 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Den her telefon fra Huawei er fra 2022 og har fået et gennemsnit på 4.90 af 5. Modellen er udstyret med både tre bagkameraer med op til 50 MP og en kraftfuld octa core-processor. Med en 6,7 tommer OLED-skærm og en opløsning på 1080x2400 pixels er det her en pålidelig telefon til dig.
nova 10 128GB er udstyret med en stor 6,7 tommer OLED-skærm med 1080x2400 opløsning. nova 10 128GB byder på en batterikapacitet på 4.000 mAh, hvilket er nok til at batteriet kan klare hele dagen ved normalt brug. Mulihed for lynopladning gør, at du hurtigt kan få opladt din telefon. Perfekt når du har travlt.
nova 10 128GB har en octa core 2,4 Ghz processor. Med denne hardware vil dine apps køre uden ventetid. Denne telefon er udstyret med en intern hukommelse på 128GB.
Da den er udstyret med tre bagkameraer og et frontkamera er denne telefon en perfekt telefon til dig, som vil forevige dine oplevelser. Kameraet kan tage billeder med en opløsning på 50 MP, hvilket betyder, at du kan tage fantastiske skarpe billeder. Når det gælder videooptagelse, så kan den her model optage video i 4K (Ultra-HD).
I dag er laveste pris på nova 10 128GB 5201.00 kr. Til den pris får du en ny model med en reel skærm fra en af de største producenter. En telefon som desuden har en octa core-processor og 128GB indbygget hukommelse. Denne model har fået anmeldelser med et gennemsnit på 4.90 ud af 5.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Huawei nova 10 128GB |
| Mærke | Huawei |
Serie | |
| Serie | Huawei Nova |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sølv, Grøn, Sort, Lilla |
| Skærmstørrelse | 6.67 " |
| Seniortelefon | Nej |
| Lanceringsår | 2022 |
| Styresystem | HarmonyOS |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridholder til SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
| Dobbelt SIM-kortplads | Ja |
Kamera | |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Antal bagkameraer | 3 |
| Optisk billedstabilisering (OIS) | Nej |
| Videoopløsning (maks) | 4K |
| Indbygget kamera | Ja |
| Kameraopløsning | 50.0 MP |
| Billedhastighed (maks) | 960 fps |
| Blitz/Lys | Ja |
| Frontkamera | Ja |
Egenskaber | |
| Klaptelefon | Nej |
| Stødsikker | Nej |
| Egenskaber | Stereohøjttalere |
| Vandafvisende | Nej |
| Indbyggede sensorer | Nærhedssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingeraftrykslæser |
Hukommelse | |
| RAM | 8 GB |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Tilslutninger | USB-C |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Ja |
| Sekundær skærm | Nej |
| Skærmtype | OLED |
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Skærmopløsning | 1080x2400 |
| Pixeltæthed (PPI) | 395 |
Lagring | |
| Intern hukommelse | 128GB |
Processor | |
| Processorkerner | Octa Core |
| System on Chip (SOC) | Qualcomm Snapdragon 778G |
| Processorhastighed | 2.4 GHz |
Trådløst | |
| NFC | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.2 |
Strømkilde | |
| Udskifteligt batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 4000 mAh |
| Hurtig opladning | Ja |
| Trådløs opladning | Nej |
Mål | |
| Vægt | 168.0 g |
| Højde | 162.2 mm |
| Bredde | 73.9 mm |
| Dybde | 6.9 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-08-24 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .