Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Optag med tre kameraer i op til 48 MP opløsning, og optag videoer i 4K. iPhone 15 Pro Max (512 Gb) er til dig, der sætter pris på avanceret teknologi.
Annonce
Laveste pris for Apple iPhone 15 Pro Max, 512GB Natural Titanium er 9.483 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Apples 15-serie blev lanceret i 2023, og Pro Max er den mest avancerede model i serien. Den her variant leveres med 512 GB lagerplads, hvilket er mere end nok for de fleste. Modellen har tre kameraer på bagsiden (op til 48 MP), et frontkamera på 12 MP og en kraftig hexa-core processor. Med en 6,7-tommers OLED-skærm og vandafvisende ydre er den et godt valg for dig, der leder efter en stabil telefon, der kan opfylde alle dine behov.
Det her er en holdbar mobiltelefon takket være den indbyggede stødbeskyttelse. Den er udstyret med 5-vejs optisk zoom og et telekamera med op til 24 megapixel, så du kan tage billeder af god kvalitet på afstand. Frontkameraet gør det nemt at bruge telefonen som spejl og til at tage selfies. Telefonens kamera giver dig også mulighed for at filme i 60fps og 4K-opløsning.
Apple iPhone 15 Pro Max 512GB er udstyret med et batteri med god kapacitet til daglig brug. Med denne telefon får du også Apple A17 Pro-systemchippen, der kører på en GHz hexa-core processor. Takket være den kraftige hardware kan dine apps køre problemfrit.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Apple iPhone 15 Pro Max, 512GB Natural Titanium |
| Mærke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPhone 15 |
Produktegenskaber | |
| Farve | Naturfarvet |
| Producent farve | Natural Titanium |
| Skærmstørrelse | 6.7 " |
| IP-klasse | IP68 |
| Seniortelefon | Nej |
| Materiale (skal) | Titanium, Glas |
| Lanceringsår | 2023 |
| Styresystem | iOS |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridholder til SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| 5G frekvensområde | mmWave, Sub-6 GHz |
| SAR-værdi | 1.11 W/kg |
| SIM-kort | eSIM |
| 5G | Ja |
| Dobbelt SIM-kortplads | Ja |
Kamera | |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Antal bagkameraer | 3 |
| Optisk billedstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoopløsning (maks) | 4K |
| Indbygget kamera | Ja |
| Kameraopløsning | 48.0 MP |
| Billedhastighed (maks) | 240 fps |
| Kameraopløsning (front) | 12.0 MP |
| Blitz/Lys | Ja |
| Frontkamera | Ja |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | DisplayPort, USB-C |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Lagring | |
| Intern hukommelse | 512GB |
Egenskaber | |
|---|---|
| Klaptelefon | Nej |
| Stødsikker | Nej |
| Egenskaber | Stereohøjttalere |
| Vandafvisende | Ja |
| Indbyggede sensorer | Barometer, Nærhedssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingeraftrykslæser, Ansigtsgenkendelse |
Display | |
| Touchscreen | Ja |
| Sekundær skærm | Nej |
| Skærmtype | OLED |
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Skærmopløsning | 1290x2796 |
| Pixeltæthed (PPI) | 460 |
Hukommelse | |
| RAM | 8 GB |
Trådløst | |
| NFC | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.3 |
Processor | |
| Processorkerner | Hexa Core |
| System on Chip (SOC) | Apple A17 Pro |
| Processorhastighed | 3.78 GHz |
Strømkilde | |
| Udskifteligt batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 4441 mAh |
| Hurtig opladning | Ja |
| Trådløs opladningsstandard | QI |
| Trådløs opladning | Ja |
Mål | |
| Vægt | 221.0 g |
| Højde | 159.9 mm |
| Bredde | 76.7 mm |
| Dybde | 8.3 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-09-12 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .