Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Modellen er udstyret med en stor skærm på 6,7". Telefonen har et frontkamera på 16 megapixel og tre bagkameraer bagpå på 108 megapixel. Batteriet har en god kapacitet på 5.000 mAh.
Laveste pris for Xiaomi Redmi Note 13 4G 6GB RAM 128GB Midnight Black er 999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Den her telefon fra Xiaomi udkom i 2024 og er en anvendelig telefon til dig, som ikke behøver det seneste nye Modellen levereres med både tre bagkameraer med op til 108 MP og en kraftfuld octa core-processor. Med en 6,7 tommer AMOLED-skærm og et vandtæt ydre er det her en god telefon.
Redmi Note 13 4G 6GB RAM 128GB er udstyret med en stor 6,7 tommer AMOLED-skærm med 1080x2400 opløsning. Batterikapaciteten i Redmi Note 13 4G 6GB RAM 128GB er 5.000 mAh, hvilket giver dig masser af tid til at opleve dine favoritserier eller -podcasts på telefonen.
Redmi Note 13 4G 6GB RAM 128GB har en octa core 2,8 Ghz processor. Med denne hardware vil dine apps køre fejlfrit. Telefonens cover er afvisende overfor både støv og fugt, med sin IP54-certificering.
Da den er udstyret med tre bagkameraer og et frontkamera er denne smartphone en perfekt telefon til dig, som vil forevige dine oplevelser. Kameraet kan tage billeder med en opløsning på 108 MP, hvilket betyder, at du kan tage fantastiske skarpe billeder. Du kan også optage video i 30 fps, hvis du interessere dig for at filme.
I dag er laveste pris på Redmi Note 13 4G 6GB RAM 128GB 999.00 kr. Til den pris får du en smartphone med en generøs skærm som gør det den skal. En telefon som desuden har en octa core-processor og 128GB indbygget hukommelse.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Xiaomi Redmi Note 13 4G 6GB RAM 128GB Midnight Black |
| Mærke | Xiaomi |
Serie | |
| Serie | Xiaomi Redmi Note 13 |
Produktegenskaber | |
| Farve | Sort |
| Producent farve | Midnight Black |
| Skærmstørrelse | 6.67 " |
| IP-klasse | IP54 |
| Seniortelefon | Nej |
| Lanceringsår | 2024 |
| Android-version | Android 13 |
| Styresystem | Android |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridholder til SIM | Ja |
| GPS | Ja |
| SAR-værdi | 0.98 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
| Dobbelt SIM-kortplads | Ja |
Kamera | |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Antal bagkameraer | 3 |
| Optisk billedstabilisering (OIS) | Nej |
| Videoopløsning (maks) | 1080p |
| Indbygget kamera | Ja |
| Kameraopløsning | 108.0 MP |
| Billedhastighed (maks) | 30 fps |
| Kameraopløsning (front) | 16.0 MP |
| Blitz/Lys | Ja |
| Frontkamera | Ja |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | USB-C, 3.5 mm Jack |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
Lagring | |
| Intern hukommelse | 128GB |
| Hukommelseskorttype | microSDXC |
Egenskaber | |
|---|---|
| Klaptelefon | Nej |
| Stødsikker | Nej |
| Egenskaber | IR, Stereohøjttalere |
| Vandafvisende | Ja |
| Indbyggede sensorer | Nærhedssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingeraftrykslæser |
Display | |
| Touchscreen | Ja |
| Sekundær skærm | Nej |
| Skærmtype | AMOLED |
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Skærmopløsning | 1080x2400 |
| Pixeltæthed (PPI) | 395 |
Hukommelse | |
| RAM | 6 GB |
Processor | |
| Processorkerner | Octa Core |
| System on Chip (SOC) | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Processorhastighed | 2.8 GHz |
Trådløst | |
| NFC | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-version | 5.1 |
Strømkilde | |
| Udskifteligt batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 5000 mAh |
| Hurtig opladning | Ja |
| Trådløs opladning | Nej |
Mål | |
| Vægt | 188.5 g |
| Højde | 162.3 mm |
| Bredde | 75.6 mm |
| Dybde | 8.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-01-18 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .