Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne mobil kommer med en kraftfuld 2,5 Ghz hexa core-processor. Den har på bagsiden et kamera med en opløsning på op til 12 MP. Du får desuden en god lagringsplads på 64 GB.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Priserne vises eksklusive fragt. Lige nu er der ingen butikker, som sælger Apple iPhone XR, 64GB Blue. De viste data er historiske priser.
Denne telefon fra Apple er fra 2018 og er en af vores bedst-sælgere lige nu. Modellen byder på både et bagkamera med op til 12 MP og en kraftfuld hexa core-processor. Med en 6.1 tommer LCD-skærm og en opløsning på 828x1792 pixels er det her en god telefon.
iPhone XR 64GB har en stor 6.1 tommer LCD-skærm med 828x1792 opløsning. iPhone XR 64GB byder på en batterikapacitet på 2942 mAh, hvilket er helt godkendt til almindeligt brug. Et plus ved denne model er at den understøtter QI trådløs opladning.
Under coveret på iPhone XR 64GB finder vi system chippen Apple A12 med en 2.5 Ghz hexa core-processor. Takket være denne potente hardware så kan dine apps køre uden forsinkelser. Den her telefon er beskyttet mod støv og fugt med sin IP 67-certificering.
Da den er udstyret med et bagkamera og et frontkamera er denne telefon fra Apple en lækker telefon til dig, som kan lide at tage billeder. Alt efter, hvordan du indstiller kameraet kan telefonen tage billeder i op til 12 MP opløsning. Du kan også optage video i 240 fps, hvis du interessere dig for at filme.
I dag er laveste pris på iPhone XR 64GB kr. Til den pris får du en mobiltelefon med en generøs skærm fra en af de største producenter. En telefon som desuden har en hexa core-processor og 64 GB indbygget hukommelse. Denne model er lige nu en af vores mest populære med 4.66 ud af 5 i anmeldelserne.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Apple iPhone XR, 64GB Blue |
| Mærke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPhone XR |
Produktegenskaber | |
| Farve | Blå |
| Producent farve | Blue |
| Skærmstørrelse | 6.1 " |
| IP-klasse | IP67 |
| Seniortelefon | Nej |
| Materiale (skal) | Aluminium, Glas |
| Lanceringsår | 2018 |
| Styresystem | iOS |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridholder til SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| SAR-værdi | 1.16 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM, eSIM |
| 5G | Nej |
| Dobbelt SIM-kortplads | Ja |
Kamera | |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Antal bagkameraer | 1 |
| Optisk billedstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoopløsning (maks) | 4K |
| Indbygget kamera | Ja |
| Kameraopløsning | 12.0 MP |
| Billedhastighed (maks) | 240 fps |
| Kameraopløsning (front) | 7.0 MP |
| Blitz/Lys | Ja |
| Frontkamera | Ja |
Tilslutninger | |
| Tilslutninger | Lightning |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Hukommelse | |
| RAM | 3 GB |
Egenskaber | |
|---|---|
| Klaptelefon | Nej |
| Stødsikker | Nej |
| Egenskaber | Stereohøjttalere |
| Vandafvisende | Ja |
| Indbyggede sensorer | Barometer, Nærhedssensor, Gyroscope/Accelerometer, Ansigtsgenkendelse |
Display | |
| Touchscreen | Ja |
| Sekundær skærm | Nej |
| Skærmtype | LCD |
| Skærmopløsning | 828x1792 |
| Pixeltæthed (PPI) | 326 |
Lagring | |
| Intern hukommelse | 64GB |
Trådløst | |
| NFC | Ja |
| WiFi-standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Processor | |
| Processorkerner | Hexa Core |
| System on Chip (SOC) | Apple A12 |
| Processorhastighed | 2.5 GHz |
Strømkilde | |
| Udskifteligt batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 2942 mAh |
| Hurtig opladning | Ja |
| Trådløs opladningsstandard | QI |
| Trådløs opladning | Ja |
Mål | |
| Vægt | 194.0 g |
| Højde | 150.9 mm |
| Bredde | 75.7 mm |
| Dybde | 8.3 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-09-04 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .