Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Laveste pris for Tripp Lite 19 Inch 8-Port Rack Console KVM Switch er 25.760 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Tripp Lite 19 Inch 8-Port Rack Console KVM Switch |
| Mærke | Tripp Lite |
Produktegenskaber | |
| Temperatur (min) | 0.0 °C |
| Videoopløsning (maks) | 1280 x 1024 |
| Farve | Sort |
| Temperatur (maks) | 50.0 °C |
| Formfaktor | Rack Mounted |
Mål | |
| Bredde | 68.6 cm |
| Dybde | 43.2 cm |
| Højde | 4.4 cm |
| Vægt | 13880.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-12-12 |
Tilslutninger | |
|---|---|
| USB-A | Ja |
| Antal USB-A | 2 stk |
| HDMI | Nej |
| DisplayPort | Nej |
| Microphone Port (3.5mm) | Nej |
| USB-B porte | Nej |
| Headphone Port (3.5mm) | Nej |
| Antal USB (i alt) | 2 stk |
| USB-C | Nej |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .