Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne induktionskogeplade har fire kogefelter. Du regulerer temperaturen på kogezonerne med touchskærm betjening.
ITFON, EL-Salg Vordingborg
Whirlpool AKT 801/NE Black Built-in 58 cm Zone induction hob 4 zone(s)
Eller 3 betalinger af 668 kr./md.*
Annonce
Laveste pris for Whirlpool AKT 801 NE er 2.004 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Whirlpool AKT 801 NE |
| Mærke | Whirlpool |
| Type | Kogeplade indbygning |
Produktegenskaber | |
| Antal kogezoner | 4 |
| Betjeningspanel | Touch Control |
| Placering af styring | Front |
| Indbygningskomfurer | Induktionskogeplade, Glaskeramisk kogeplade |
| Farve | Sort |
Egenskaber | |
| Antal hastigheder | 4 |
| Varmholdningssystem | Ja |
Strømkilde | |
|---|---|
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Bredde | 58.0 cm |
| Breddestandard | 60 cm |
| Dybde | 51.0 cm |
| Højde | 3.8 cm |
| Vægt | 8.0 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2012-01-03 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .