Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette er en keramisk kogeplade med fire kogefelter. Med en bredde på 60 cm har kogepladen en standardbredde. Den har en varmeindikator.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Annonce
Laveste pris for Siemens ET645HE17 er 2.249 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 13 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Siemens ET645HE17 |
| Mærke | Siemens |
| Type | Kogeplade indbygning |
Produktegenskaber | |
| Antal kogezoner | 4 |
| Betjeningspanel | Touch Control |
| Placering af styring | Front |
| Indbygningskomfurer | Glaskeramisk kogeplade |
| Farve | Rustfri stål |
Egenskaber | |
| Antal hastigheder | 4 |
| Varmholdningssystem | Ja |
Strømforsyning | |
|---|---|
| Energiklasse | A |
Strømkilde | |
| Effekt | 6600 W |
Mål | |
| Bredde | 58.3 cm |
| Breddestandard | 60 cm |
| Dybde | 51.3 cm |
| Højde | 4.9 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2013-10-14 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .