Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du får her en kogeplade fra Blomberg med fire kogefelter. Kogepladen er 60 cm bred. Du får her en model med boostfunktion.
Annonce
Laveste pris for Blomberg MIN 54308 er 5.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Blomberg MIN 54308 |
| Mærke | Blomberg |
| Type | Kogeplade indbygning |
Produktegenskaber | |
| Antal kogezoner | 4 |
| Placering af styring | Front |
| Indbygningskomfurer | Induktionskogeplade |
| Farve | Sort |
Egenskaber | |
| Boost-funktion | Ja |
Strømkilde | |
| Effekt | 7200 W |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-12-28 |
Mål | |
|---|---|
| Bredde | 58.0 cm |
| Breddestandard | 60 cm |
| Dybde | 51.0 cm |
| Nichehøjde | 5.2 cm |
| Nichebredde | 56.0 cm |
| Nichedybde | 49.0 cm |
| Vægt | 9.8 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .