Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette er en kogeplade fra Bosch med fire kogefelter. Kogepladen er 60 cm bred. Der er automatisk sluk funktion.
Annonce
Laveste pris for Bosch PKN631FP2E er 3.026 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bosch PKN631FP2E |
| Mærke | Bosch |
| Type | Kogeplade indbygning |
Produktegenskaber | |
| Antal kogezoner | 4 |
| Betjeningspanel | Touch Control |
| Placering af styring | Front |
| Indbygningskomfurer | Induktionskogeplade |
| Farve | Sort |
Strømforsyning | |
| Energiklasse | B |
Strømkilde | |
| Effekt | 8300 W |
| Spænding | 240.0 V |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-08-11 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Børnesikring/Låsefunktion | Ja |
| Restvarmeindikator | Ja |
| Sikkerhedsafbryder | Ja |
| Boost-funktion | Ja |
| Timer | Ja |
| Antal hastigheder | 4 |
| Varmholdningssystem | Ja |
Mål | |
| Bredde | 59.2 cm |
| Breddestandard | 60 cm |
| Dybde | 52.2 cm |
| Højde | 4.5 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .