Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En induktionskogeplade med fire kogezoner. Kogezonernes temperatur reguleres med touchskærm betjening. Der er automatisk sluk funktion.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Electrolux 700 SenseBoil Sort er 3.999 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Electrolux 700 SenseBoil Sort |
| Mærke | Electrolux |
| Type | Kogeplade indbygning |
Produktegenskaber | |
| Antal kogezoner | 4 |
| Betjeningspanel | Touch Control |
| Placering af styring | Front |
| Indbygningskomfurer | Induktionskogeplade |
| Farve | Sort |
Strømkilde | |
| Effekt | 7350 W |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-06-13 |
Egenskaber | |
|---|---|
| Børnesikring/Låsefunktion | Ja |
| Restvarmeindikator | Ja |
| Sikkerhedsafbryder | Ja |
| Boost-funktion | Ja |
| Timer | Ja |
| Automatisk ventilatorstyring | Ja |
| Variable kogezoner | Ja |
| Pausefunktion | Ja |
| CookingSensor | Ja |
Mål | |
| Bredde | 75.0 cm |
| Breddestandard | 75 cm |
| Dybde | 49.0 cm |
| Højde | 4.4 cm |
| Vægt | 11.58 kg |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .