Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hvis du ønsker et fuldt trådløst computer setup, så er den her mus måske noget for dig. Designet af den her mus er lavet til at passe til mindre hænder.
Laveste pris for Defender Optimum MM-285 er 63 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Vi mener, det er fair at sige, at computermussen er en ret essentiel del af et computer setup. Hvis du bruger en bærbar kan du nok bruge en touchpad i stedet for, men en computermus er bare nemmere at bruge og har større nøjagtighed.
Nogle moderne computermus, i særdeleshed gamingmus, har tonsvis af knapper og i nogle tilfælde kan du endda programmere knapperne selv. Men den her mus er lidt mere beskeden og har bare tre knapper.
Det kan være træls at have et skrivebord, der flyder med ledninger. Heldigvis er der et stort udvalg af trådløst tilbehør til computere i dag. Både høretelefoner, tastatur og computermus. Så slip af med endnu en ledning med en trådløs mus.
Der er meget godt at sige om det her produkt. Den laveste pris lige nu er 63.00 kr., men sørg for at finde den bedste deal for netop dig, ved at sammenligne et par forhandlere inden du køber.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Defender Optimum MM-285 |
| Mærke | Defender |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Ja |
Mål | |
| Vægt | 90.0 g |
| Bredde | 37.0 mm |
| Højde | 60.0 mm |
| Kabellængde | 0.0 m |
| Længde | 100.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-12-28 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sideknapper | Nej |
| Farve | Sort |
| DPI-knap | Nej |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 3 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Venstre eller højre hånd | Universel, Højre hånd |
| DPI | 1600 dpi |
| Lodret | Nej |
| Tilslutning | USB, Radio (RF) |
| Sensor | Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .