Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hvis du vil have frie bevægelsesmuligheder, så er en trådløs mus som den her et godt valg. Det er ikke en specielt avanceret mus, da den bare har tre knapper.
Annonce
Laveste pris for A4Tech V-TRACK er 105 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
At bruge en mus sammen med din computer er ret vigtigt, hvis vi kigger på det med ergonomiske øjne, især hvis du arbejder på en bærbar. Kun at arbejde med en touchpad på din bærbar i en længere periode, giver en dårlig arbejdsstilling og er dermed ikke godt for dig.
Det kan være træls at have et skrivebord, der flyder med ledninger. Heldigvis er der et stort udvalg af trådløst tilbehør til computere i dag. Både høretelefoner, tastatur og computermus. Så slip af med endnu en ledning med en trådløs mus.
Den her computermus har tre knapper, så den er måske ikke lige musen for dig, hvis du leder efter en mus med en masse knapper og egenskaber.
Der er meget godt at sige om det her produkt. Den laveste pris lige nu er 105.00 kr., men sørg for at finde den bedste deal for netop dig, ved at sammenligne et par forhandlere inden du køber.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | A4Tech V-TRACK |
| Mærke | A4Tech |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Ja |
Mål | |
| Bredde | 61.0 mm |
| Højde | 39.0 mm |
| Længde | 107.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-07-09 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farve | Sort, Rød |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 3 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Venstre eller højre hånd | Højre hånd |
| DPI | 1000 dpi |
| Lodret | Nej |
| Tilslutning | USB, Radio (RF) |
| Sensor | Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .