Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det er næsten umuligt at bruge en computer uden en mus. Det her er en meget almindelig computermus med bare tre knapper.
Annonce
Annonce
Laveste pris for PORT Designs Optical USB Mouse Pro er 142 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Det siger måske sig selv, hvorfor du behøver en mus til din computer, men at vide hvilken en du skal købe er ikke så nemt, når man ser på det store udvalg, der er i dag. Måske er den her noget for dig?
Nogle moderne computermus, i særdeleshed gamingmus, har tonsvis af knapper og i nogle tilfælde kan du endda programmere knapperne selv. Men den her mus er lidt mere beskeden og har bare tre knapper.
Der findes mange trådløse mus at vælge imellem, men hvis du har en stationær computer eller aldrig flytter din bærbar fra dit skrivebord, så er der intet galt med at bruge en computermus med ledning i stedet for.
Kort sagt, så har det her produkt mange fordele. Den laveste pris lige nu er 142.00 kr., men sørg for at finde den bedste deal for netop dig, ved at sammenligne et par forhandlere inden du køber.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | PORT Designs Optical USB Mouse Pro |
| Mærke | PORT Designs |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Nej |
Mål | |
| Vægt | 80.0 g |
| Bredde | 57.0 mm |
| Højde | 37.0 mm |
| Kabellængde | 1.5 m |
| Længde | 110.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-10-20 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sideknapper | Nej |
| Farve | Sort |
| DPI-knap | Ja |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 3 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Venstre eller højre hånd | Højre hånd |
| DPI | 1000 dpi |
| PTFE-musefødder | Nej |
| Lodret | Nej |
| Tilslutning | USB |
| Sensor | Optisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .