Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her mus er lavet til gaming. Sideknapperne gør musen mere effektiv.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for SteelSeries Sensei 310 er -. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Det er svært at game uden en mus til sit gaming setup. Måske er det ikke præcis den her mus, du leder efter, men den kan være værd at overveje.
Hvis du leder efter en mus, der er lavet specielt for venstrehåndede, så er den her måske lige musen for dig.
Den her model er ekstra funktionel i form af sideknapperne som suplement til de almindelige knapper.
Gennemsnittet på anmeldelserne for den her computermus er rigtig høj. Den laveste pris lige nu er 699.00 kr., men sørg for at finde den bedste deal for netop dig, ved at sammenligne et par forhandlere inden du køber.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | SteelSeries Sensei 310 |
| Mærke | SteelSeries |
| Type | Gamingmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Nej |
Mål | |
| Bredde | 70.4 mm |
| Vægt | 92.1 g |
| Længde | 125.1 mm |
| Kabellængde | 2.0 m |
| Højde | 39.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-08-03 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Acceleration | 50 G |
| DPI-knap | Ja |
| Antal knapper | 8 stk |
| Venstre eller højre hånd | Højre hånd |
| PTFE-musefødder | Ja |
| Tilslutning | USB |
| Sensor | Optisk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Belysning | Ja (ensfarvet), RGB (flerfarvet) |
| Også til venstrehåndede | Nej |
| IPS | 350 |
| Lodret | Nej |
| DPI | 12000 dpi |
| Sideknapper | Ja |
| Polling Rate | 1000Hz/1ms |
| Farve | Sort |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .