Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her computermus er trådløs, så du kommer ikke til at føle dig låst af en ledning. Den her mus har bare tre knapper, så ikke noget udover det sædvanlige.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for HP Envy Rechargeable Mouse 500 er 1.059 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Det siger måske sig selv, hvorfor du behøver en mus til din computer, men at vide hvilken en du skal købe er ikke så nemt, når man ser på det store udvalg, der er i dag. Måske er den her noget for dig?
Leder du efter en mus til dit barn, eller til en med mindre hænder? Så er det her en model du kan overveje.
For praktisk talt alle opgaver, udover intensiv gaming, vil den her mus fungere godt til dig. Selv hvis du arbejder meget på en bærbar, vil vi anbefale dig at bruge en mus for at gøre det lidt bedre ergonomisk for dig selv, da en touchpad i længden kan give smerter i skuldre, nakke og underarm.
Den her computermus er utrolig populær på vores side og hvis du sammenligner priserne her på vores side, vil du se at den laveste pris lige nu er på 1059.00 kr..
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP Envy Rechargeable Mouse 500 |
| Mærke | HP |
| Type | Standardmus |
Egenskaber | |
| Trådløs | Ja |
Mål | |
| Vægt | 120.0 g |
| Bredde | 67.0 mm |
| Højde | 39.0 mm |
| Længde | 107.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-04-23 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sideknapper | Nej |
| Farve | Blå, Grå, Sort, Sølv, Rød |
| DPI-knap | Nej |
| Belysning | Nej |
| Antal knapper | 3 stk |
| Til børn og små hænder | Nej |
| Venstre eller højre hånd | Universel, Højre hånd |
| DPI | 1600 dpi |
| PTFE-musefødder | Nej |
| Lodret | Nej |
| Tilslutning | Bluetooth, USB, Radio (RF) |
| Sensor | Laser |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .