Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er i øjeblikket 708 kr. lavere end gennemsnittet.
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for Samsung Book Cover Keyboard for Galaxy Tab S6 er 691 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung Book Cover Keyboard for Galaxy Tab S6 |
| Mærke | Samsung |
Egenskaber | |
| Trådløs | Nej |
Mål | |
| Vægt | 359.0 g |
| Bredde | 245.1 mm |
| Dybde | 178.7 mm |
| Højde/Tykkelse | 6.8 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-01-16 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Passer til | Samsung Galaxy Tab S6 10.5 |
| Mus medfølger | Nej |
| Belysning | Nej |
| Rullelig/Foldbar | Nej |
| Type | Tablet tastaturer |
| Numpad | Nej |
| Farve | Grå |
| Formfaktor | 60% |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .