Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Brother MFC-L5700DN er 5.249 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Afhængigt af, hvilken type stilling du har, er en printer en meget nyttig og vigtig del af dit hjemmekontor. Og den her printer er måske lige den du leder efter.
Du kan ikke bare udskrive ting med den her printer, du kan også lave kopier. En alsidig printer, der er en god hjælper i dit daglige arbejdsliv.
Den her særlige printermodel har indbygget understøttelse af Apple AirPrint, så der burde være meget nemt at tilslutte til printeren hvis du bruger Apple produkter.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 5248.75 kr., hvilket er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne printer til et godt køb. Det her er måske lige det, som dit hjemmekontor mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Brother MFC-L5700DN |
| Mærke | Brother |
Produktegenskaber | |
| Bærbar printer | Nej |
| Scannertype | Flatbed |
| Funktioner | Scan, Kopimaskine, Fax |
| Printerens farve | Grå |
| Printformater | Executive, Folio, Letter, A6, A5, A4, Legal |
| Tilslutninger | Ethernet, AirPrint, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Ja (automatisk) |
| Farveprinter | Nej |
| Papirkapacitet | 300 stk |
| Printertype | Laser |
| Scanner papirstørrelse | A4 |
| Automatisk dokumentfremfører (ADF) | Nej |
Kommunikation | |
| PictBridge | Nej |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Hukommelse | |
| Inkluderet hukommelseskapacitet | 256 MB |
Udprintning | |
|---|---|
| Kopiopløsning (maks) | 1200 x 600 dpi |
| Udskrivningshastighed (sort) | 40.0 ppm |
| Optisk opløsning | 1200 x 1200 dpi |
| Printopløsning (maks) | 1200 x 1200 dpi |
Display | |
| Touchscreen | Ja |
| Display | Ja |
Lagring | |
| Indbygget harddisk | Nej |
Forbrug | |
| Energiforbrug (drift) | 645.0 W |
| Energiforbrug (standby) | 34.0 W |
Mål | |
| Dybde | 48.6 cm |
| Højde | 42.7 cm |
| Vægt | 16.5 kg |
| Bredde | 43.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-03-11 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .