Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Brug ethernet-tilslutningen for at forbinde til printeren. A3 og A4 er blot nogle af de printformater, der understøttes af den her printer.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Epson SureColor SC-P7500 er 21.396 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 11 butikker.
Selvom vores verden bliver mere og mere digital, er der nogle tilfælde, hvor du vil finde det praktisk at kunne printe på fysisk papir.
Metoden, hvormed du tilslutter den her printer, er via ethernet. Måske ikke så praktisk som Wi-Fi, men det fungerer godt nok.
Det her er en meget alsidig printer i den forstand, at den kan printe på både A4 og A3 papir. Sidstnævnte er måske ikke så almindeligt, men nyttigt alligevel.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 21396.25 kr., hvilket er over gennemsnittet for kategorien, men du får en fantastisk printer for pengene. Det her er måske lige det, som dit hjemmekontor mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Epson SureColor SC-P7500 |
| Mærke | Epson |
Produktegenskaber | |
| Bærbar printer | Nej |
| Lydniveau | 49 dB |
| Funktioner | Scan |
| Printerens farve | Sort, Grå |
| Printformater | B4, A1, A3, A2, B2, A4, A3+, B3 |
| Tilslutninger | Ethernet, AirPrint, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Ja (automatisk) |
| Farveprinter | Ja |
| Printertype | Inkjet |
| Automatisk dokumentfremfører (ADF) | Nej |
Kommunikation | |
| PictBridge | Nej |
Udprintning | |
| Printopløsning (maks) | 2400 x 1200 dpi |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Display | Nej |
Lagring | |
| Indbygget harddisk | Nej |
Forbrug | |
| Energiforbrug (drift) | 85.0 W |
| Energiforbrug (standby) | 3.4 W |
Mål | |
| Dybde | 66.7 cm |
| Højde | 121.8 cm |
| Vægt | 121.7 kg |
| Bredde | 140.1 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-12-28 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .