Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hvis du har brug for en digital kopi af et dokument, kan du bruge denne printer til at scanne det. Der er indbygget understøttelse af PictBridge.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Canon PIXMA TS5351a er 825 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Afhængigt af, hvilken type stilling du har, er en printer en meget nyttig og vigtig del af dit hjemmekontor. Og den her printer er måske lige den du leder efter.
Har du et erhverv, hvor du af og til skal scanne dokumenter? I så fald behøver du ikke investere i en separat scanner, hvis du køber den her printer. Det kan både scanne dokumenter og udskrive dem.
Den her printer understøtter flere printformater, blandt andet A4 og A5.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 825.48 kr., hvilket er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne printer til et godt køb. Det her er måske lige det, som dit hjemmekontor mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Canon PIXMA TS5351a |
| Mærke | Canon |
Produktegenskaber | |
| Bærbar printer | Nej |
| Scannertype | Flatbed |
| Lydniveau | 43 dB |
| Funktioner | Scan, Kopimaskine |
| Printerens farve | Hvid |
| Printformater | Letter, A6, DL, B5, A5, A4, Legal |
| Tilslutninger | AirPrint, Google Cloud Print, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Ja (automatisk) |
| Farveprinter | Ja |
| Papirkapacitet | 200 stk |
| Printertype | Inkjet |
| Scanner papirstørrelse | A4 |
| Automatisk dokumentfremfører (ADF) | Nej |
| Lanceringsår | 2020 |
Kommunikation | |
| PictBridge | Ja |
Udprintning | |
|---|---|
| Udskrivningshastighed (sort) | 13.0 ppm |
| Optisk opløsning | 1200 x 2400 dpi |
| Udskrivningshastighed (farve) | 6.8 ppm |
| Printopløsning (maks) | 4800 x 1200 dpi |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Display | Ja |
Lagring | |
| Indbygget harddisk | Nej |
Forbrug | |
| Energiforbrug (drift) | 19.0 W |
| Energiforbrug (standby) | 1.7 W |
Mål | |
| Dybde | 31.5 cm |
| Højde | 14.8 cm |
| Vægt | 6.3 kg |
| Bredde | 40.3 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-03 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .