Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for HP Smart Tank 7308 All-in-One Blækprinter er 3.499 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP Smart Tank 7308 All-in-One Blækprinter |
| Mærke | HP |
Produktegenskaber | |
| Bærbar printer | Nej |
| Scannertype | Flatbed |
| Processorhastighed | 800 MHz |
| Funktioner | Scan, Kopimaskine |
| Printerens farve | Hvid |
| Printformater | C5, C6, DL, B5, A4 |
| Tilslutninger | Ethernet, AirPrint, WI-FI, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Ja (automatisk) |
| Farveprinter | Ja |
| Papirkapacitet | 250 stk |
| Printertype | Inkjet |
| Scanner papirstørrelse | A4 |
| Automatisk dokumentfremfører (ADF) | Ja |
Kommunikation | |
| PictBridge | Nej |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Udprintning | |
|---|---|
| Kopiopløsning (maks) | 600 x 600 dpi |
| Udskrivningshastighed (sort) | 15.0 ppm |
| Optisk opløsning | 1200 x 1200 dpi |
| Udskrivningshastighed (farve) | 9.0 ppm |
| Kopi hastighed (farve) | 6 |
| Kopi hastighed (sort) | 13 |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Display | Ja |
Hukommelse | |
| Inkluderet hukommelseskapacitet | 256 MB |
Lagring | |
| Indbygget harddisk | Nej |
Mål | |
| Dybde | 36.4 cm |
| Højde | 24.0 cm |
| Vægt | 7.7 kg |
| Bredde | 42.8 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-12-27 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .