Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Brother PJ-723 er 5.124 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Uanset om du har en mindre eller større virksomhed, eller hvis du har dit eget kontor derhjemme, kan du helt sikkert have brug for en printer nogle gange.
Den her printer kan kun udskrive i sort/hvid, men hvis dine behov ikke inkluderer udskrivning i farver på regelmæssig basis, kan det stadig være et godt valg for dig.
Hvis du ønsker at kunne udskrive på flere formater, kan du overveje en anden printer udover denne, da den kun kan udskrive på A4.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 5123.75 kr., hvilket er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne printer til et godt køb. Det her er måske lige det, som dit hjemmekontor mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Brother PJ-723 |
| Mærke | Brother |
Produktegenskaber | |
| Printerens farve | Sort |
| Printformater | A5, A4 |
| Tilslutninger | USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Nej |
| Farveprinter | Nej |
Udprintning | |
|---|---|
| Udskrivningshastighed (sort) | 8.0 ppm |
Mål | |
| Dybde | 5.5 cm |
| Højde | 3.0 cm |
| Bredde | 25.5 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-06-16 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .