Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det er nemt at oprette forbindelse til den her printer, da den understøtter ethernet-tilslutning. Du kan udskrive på flere papirformater med den her printer, for eksempel A3 og A4.
Det er et godt tidspunkt at købe! Priserne er i øjeblikket 21.429 kr. lavere end gennemsnittet.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Lexmark CX923DTE er 67.898 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Vores verden bliver stadig mere digitaliseret, men der er stadig nogle opgaver, der løses ved hjælp af manuelt papirarbejde. Hvis du også har brug for en printer til at fuldføre dit arbejde, så kan den her printer i høj grad være nyttig for dig.
Hvis du har et erhverv, hvor du håndterer papirarbejde regelmæssigt, er der chance for, at du lejlighedsvis skal lave kopier. Når den dag kommer, kan du gøre god brug af den her printers kopifunktion.
Du laver sandsynligvis det meste af din udskrivning på A4-papir, men hvis du nogensinde har brug for at udskrive på A3, kan den her printer klare det fint.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 67898.00 kr., hvilket er over gennemsnittet for kategorien, men du får en fantastisk printer for pengene. Det her er måske lige det, som din arbejdsplads mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Lexmark CX923DTE |
| Mærke | Lexmark |
Produktegenskaber | |
| Scannertype | Flatbed |
| Funktioner | Scan, Kopimaskine, Fax |
| Printformater | C5, A3, Letter, A6, B5, A5, A4, Legal |
| Tilslutninger | Ethernet, AirPrint, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Ja (automatisk) |
| Farveprinter | Ja |
| Papirkapacitet | 500 stk |
| Printertype | Laser |
| Scanner papirstørrelse | A4 |
Udprintning | |
|---|---|
| Udskrivningshastighed (sort) | 55.0 ppm |
| Udskrivningshastighed (farve) | 55.0 ppm |
| Kopi hastighed (farve) | 55 |
| Kopi hastighed (sort) | 55 |
Mål | |
| Dybde | 61.5 cm |
| Højde | 122.5 cm |
| Bredde | 69.7 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-11-01 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .