Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for HP Color LaserJet Pro MFP M282nw er 4.499 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Leder du efter en printer til dit hjemmekontor? Så er den her printer måske lige sagen, da den sandsynligvis har alle de funktioner, du har brug for fra en printer.
Takket være den indbyggede Wi-Fi-forbindelse er det nemt at bruge denne printer til trådløs udskrivning.
Den her særlige printermodel har indbygget understøttelse af Apple AirPrint, så der burde være meget nemt at tilslutte til printeren hvis du bruger Apple produkter.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 4499.00 kr., hvilket er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne printer til et godt køb. Det her er måske lige det, som dit hjemmekontor mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP Color LaserJet Pro MFP M282nw |
| Mærke | HP |
Produktegenskaber | |
| Bærbar printer | Nej |
| Scannertype | Flatbed |
| Lydniveau | 50 dB |
| Funktioner | Scan, Kopimaskine |
| Printerens farve | Hvid |
| Printformater | B6, C5, Executive, Letter, A6, DL, B5, A5, A4, Legal |
| Tilslutninger | Ethernet, AirPrint, WI-FI, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Ja (automatisk) |
| Farveprinter | Ja |
| Papirkapacitet | 250 stk |
| Scanner papirstørrelse | A4 |
| Automatisk dokumentfremfører (ADF) | Ja |
Kommunikation | |
| PictBridge | Nej |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Ja |
| Display | Ja |
Udprintning | |
|---|---|
| Kopiopløsning (maks) | 600 x 600 dpi |
| Udskrivningshastighed (sort) | 21.0 ppm |
| Optisk opløsning | 1200 x 1200 dpi |
| Udskrivningshastighed (farve) | 21.0 ppm |
| Kopi hastighed (farve) | 21 |
| Printopløsning (maks) | 600 x 600 dpi |
| Kopi hastighed (sort) | 21 |
Lagring | |
| Indbygget harddisk | Nej |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertificeringer | Energy Star |
Forbrug | |
| Energiforbrug (drift) | 361.0 W |
| Energiforbrug (standby) | 0.8 W |
Mål | |
| Dybde | 43.5 cm |
| Højde | 33.8 cm |
| Bredde | 42.4 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-02-12 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .