Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Det er nemt at oprette forbindelse til den her printer, da den understøtter ethernet-tilslutning. A3 og A4 er blot nogle af de printformater, der understøttes af den her printer.
Annonce
Annonce
Laveste pris for HP Color LaserJet Enterprise M751dn er 17.998 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 9 butikker.
Afhængigt af hvilken slags virksomhed du driver, er en printer naturligvis en meget nyttig og vigtig del af din arbejdsplads. Og denne printer er måske lige den, din virksomhed leder efter.
Selvom udskrivning af tekstdokumenter i sort/hvid burde dække de fleste menneskers daglige behov, kan den her printer også printe i farver.
Den her printer kan være et godt valg, hvis du leder efter en, der kan rumme ret meget papir uden at være gigantisk. Der er plads til 650 ark papir.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 17998.00 kr., hvilket er over gennemsnittet for kategorien, men du får en fantastisk printer for pengene. Det her er måske lige det, som din arbejdsplads mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP Color LaserJet Enterprise M751dn |
| Mærke | HP |
Udprintning | |
| Udskrivningshastighed (sort) | 41.0 ppm |
| Udskrivningshastighed (farve) | 41.0 ppm |
| Printopløsning (maks) | 1200 x 1200 dpi |
Mål | |
| Dybde | 58.9 cm |
| Højde | 39.9 cm |
| Bredde | 55.6 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-02-13 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Lydniveau | 51 dB |
| Funktioner | Scan |
| Printerens farve | Sort, Hvid |
| Printformater | B4, C5, Executive, A3, Letter, C6, A6, DL, B5, A5, A4, Legal |
| Tilslutninger | Ethernet, AirPrint, Google Cloud Print, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Ja (automatisk) |
| Farveprinter | Ja |
| Papirkapacitet | 650 stk |
| Printertype | Laser |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .