Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Ud over udskrivning kan du også bruge denne printer til at lave kopier af eksisterende dokumenter. Den har kun plads til 100 ark papir, men hvis du sjældent udskriver, burde det pa
Prøv fleksible betalinger med
Du får besked via e-mail, når produktet igen er på lager hos en af vores samarbejdspartnere.
Laveste pris for HP Smart Tank Plus 555 er 3.040 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Afhængigt af, hvilken type stilling du har, er en printer en meget nyttig og vigtig del af dit hjemmekontor. Og den her printer er måske lige den du leder efter.
Mens visse printermodeller opretter forbindelse til internettet ved hjælp af et kabel, kan denne oprette forbindelse til dit trådløse internet.
AirPrint er Apples eget system til trådløs udskrivning, og netop den her printer har indbygget understøttelse af det, så brugere af Apple-produkter kan have stor gavn af det.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 3040.00 kr., hvilket er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør denne printer til et godt køb. Det her er måske lige det, som dit hjemmekontor mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | HP Smart Tank Plus 555 |
| Mærke | HP |
Produktegenskaber | |
| Bærbar printer | Nej |
| Scannertype | Flatbed |
| Funktioner | Scan, Kopimaskine |
| Printerens farve | Sort |
| Printformater | Executive, Letter, A6, DL, B5, A5, A4, Legal |
| Tilslutninger | Bluetooth, AirPrint, WI-FI, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Nej |
| Farveprinter | Ja |
| Papirkapacitet | 100 stk |
| Printertype | Inkjet |
| Scanner papirstørrelse | A4 |
| Automatisk dokumentfremfører (ADF) | Nej |
Kommunikation | |
| PictBridge | Nej |
Tilslutninger | |
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Display | Ja |
Udprintning | |
|---|---|
| Kopiopløsning (maks) | 1200 x 1200 dpi |
| Udskrivningshastighed (sort) | 22.0 ppm |
| Udskrivningshastighed (farve) | 16.0 ppm |
| Kopi hastighed (farve) | 10 |
| Printopløsning (maks) | 4800 x 1200 dpi |
| Kopi hastighed (sort) | 5 |
Hukommelse | |
| Inkluderet hukommelseskapacitet | 256 MB |
Lagring | |
| Indbygget harddisk | Nej |
Forbrug | |
| Energiforbrug (standby) | 3.12 W |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertificeringer | Energy Star |
Mål | |
| Dybde | 37.3 cm |
| Højde | 15.8 cm |
| Vægt | 5.1 kg |
| Bredde | 44.7 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-03-11 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .