Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her printer har sin egen Wi-Fi-forbindelse, som giver dig mulighed for trådløs udskrivning. Den her printer understøtter flere printformater, blandt andet A1 og A2.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Epson SureColor SC-T3405N er 13.888 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Uanset om du har en mindre eller større virksomhed, eller hvis du har dit eget kontor derhjemme, kan du helt sikkert have brug for en printer nogle gange.
Mens visse printermodeller opretter forbindelse til internettet ved hjælp af et kabel, kan denne oprette forbindelse til dit trådløse internet.
A1 og A2 er blot nogle af de printformater, der understøttes af den her printer.
Den her printer har i øjeblikket en laveste pris på 13887.50 kr., hvilket er over gennemsnittet for kategorien, men du får en fantastisk printer for pengene. Det her er måske lige det, som dit hjemmekontor mangler!
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Epson SureColor SC-T3405N |
| Mærke | Epson |
Produktegenskaber | |
| Lydniveau | 50 dB |
| Funktioner | Scan |
| Printerens farve | Hvid |
| Printformater | B4, B1, A1, A3, A2, B2, B5, A4, A3+, B3 |
| Tilslutninger | Ethernet, AirPrint, WI-FI, USB |
| Dobbeltsidet udskrivning (duplex) | Ja (automatisk) |
| Farveprinter | Ja |
| Printertype | Inkjet |
| Farve | Hvid, Sort, Grå |
Tilslutninger | |
|---|---|
| Hukommelseskortlæser | Nej |
Display | |
| Touchscreen | Nej |
| Display | Ja |
Lagring | |
| Indbygget harddisk | Nej |
Mål | |
| Dybde | 75.0 cm |
| Højde | 106.0 cm |
| Bredde | 108.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2020-06-11 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .