Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Shape Shift Reservoir 2L er en lækker taske fra Inov-8. Tasken er lavet af gode og holdbare materialer. Den har en volumen på 2 liter
Top4Running
Drikkedunk Inov-8 2l Shape Shift Reservoir 000963-cl-01 Størrelse 2L
Eller 3 betalinger af 80 kr./md.*
Annonce
Laveste pris for Inov-8 Shape Shift Reservoir 2L er 239 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Inov-8 Shape Shift Reservoir 2L |
| Mærke | Inov-8 |
| Type | Tasketilbehør |
Type | |
| Type tilbehør | Drikkeblære |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-05-20 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Målgruppe | Herre |
| Farve | Hvid, Grå, Transparent |
| Volumen | 2.0 L |
Mål | |
| Vægt | 127.0 g |
| Højde | 33.5 cm |
| Bredde | 17.0 cm |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .