Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne taske fra Beckmann kan lukkes . Tasken er lavet af udmærkede og slidstærke materialer. Den har en volumen på 12 liter.
Laveste pris for Beckmann Classic Mini Backpack - Baby Deer Pink er 200 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Beckmann Classic Mini Backpack - Baby Deer Pink |
| Mærke | Beckmann |
| Type | Skoletasker |
Mål | |
| Vægt | 500.0 g |
| Højde | 35.0 cm |
| Bredde | 21.0 cm |
| Dybde | 19.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-05-26 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber (rygsæk) | Regnslag, Hofterem, Brystrem |
| Producent farve | Baby Deer Pink |
| Egenskaber | Reflekser, Flaskeholder, Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Målgruppe | Børn |
| Farve | Pink |
| Volumen | 12.0 L |
| Materiale | Polyester |
| Lukning | Spænde, Snørre |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .