Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Rondane V6 W 40 - Black er en lækker taske fra Bergans. Den består af gode materialer, og den har en volumen på 40 liter.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Bergans Rondane V6 W 40 - Black er 1.449 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Bergans Rondane V6 W 40 - Black |
| Mærke | Bergans |
| Type | Vandrerygsække |
Materiale | |
| Materiale | Nylon, Bomuld, Polyamid, Syntetisk, Polyester |
Mål | |
| Vægt | 1290.0 g |
| Højde | 40.0 cm |
| Bredde | 30.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-09-02 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Flaskeholder, Indvendig lomme |
| Farve | Sort |
| Lukning | Lynlås, Spænde, Klaplåg |
| Producent farve | Black |
| Mønster | Ensfarvet |
| Egenskaber (rygsæk) | Regnslag, Hofterem, Brystrem, Understøtter væskesystem |
| Målgruppe | Dame |
| Volumen | 40.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .