Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her skuldertaske fra Fjällräven er perfekt til at have med på ferien. Der er flere muligheder for, hvordan du kan bære den. Den har en volumen på 9 liter.
Fjeld & Fritid
Fjällräven Vardag Crossbody (Sort (BLACK/550) One size)
Annonce
Laveste pris for Fjällräven Vardag Crossbody - Black er 354 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 8 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Fjällräven Vardag Crossbody - Black |
| Mærke | Fjällräven |
| Type | Skuldertasker |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | Genbrugsmateriale, Økologisk |
Mål | |
| Vægt | 260.0 g |
| Højde | 24.0 cm |
| Bredde | 36.0 cm |
| Dybde | 12.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-02-14 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Mønster | Ensfarvet |
| Producent farve | Black |
| Egenskaber | Baglomme, Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Målgruppe | Unisex, Dame, Herre |
| Farve | Sort |
| Volumen | 9.0 L |
| Materiale | Bomuld, Polyester |
| Bæremuligheder | Håndtag, Skulderrem |
| Lukning | Lynlås |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .