Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her skuldertaske fra Re:Designed er perfekt til at have med når du skal gå tur. Den er fremstillet af skind.
MadameChic.dk
ReDesigned - Kay Urban Crossover - Burned Tan
Annonce
Laveste pris for Re:Designed Kay Urban Bag - Burned Tan er 599 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Re:Designed Kay Urban Bag - Burned Tan |
| Mærke | Re:Designed |
| Type | Skuldertasker |
Mål | |
| Højde | 25.0 cm |
| Bredde | 23.0 cm |
| Dybde | 4.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-06-14 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Mønster | Ensfarvet |
| Producent farve | Burned Tan |
| Farve (beslag) | Guld/Messing |
| Egenskaber | Indvendig lomme |
| Farve | Brun |
| Materiale | Skind |
| Bæremuligheder | Skulderrem |
| Lukning | Lynlås |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .