Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Hummel Sportstaske X-Small Core Gråmeleret OneSize Taske er en flot taske fra Hummel. Materialet er polyester.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Hummel Core Sports Bag XS - Grey Melange er 200 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Hummel Core Sports Bag XS - Grey Melange |
| Mærke | Hummel |
| Type | Duffeltasker & Sportstasker |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | Genbrugsmateriale |
Mål | |
| Vægt | 4000.0 g |
| Højde | 22.0 cm |
| Bredde | 38.0 cm |
| Dybde | 22.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-01-06 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Producent farve | Grey Melange |
| Egenskaber | Indvendig lomme |
| Målgruppe | Unisex, Dame, Herre |
| Farve | Grå |
| Volumen | 20.0 L |
| Materiale | Polyester |
| Bæremuligheder | Håndtag, Skulderrem |
| Lukning | Lynlås |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .