Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Computertaske med plads til alt, hvad du ellers skal bruge i løbet af dagen. Lukningen på computertasken foregår med lynlås. Computertasken er designet i blå.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Samsonite Pro-DLX 6 Backpack 15.6'' - Blue er 1.476 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 12 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsonite Pro-DLX 6 Backpack 15.6'' - Blue |
| Mærke | Samsonite |
| Type | Computertasker |
Mål | |
| Højde | 43.0 cm |
| Bredde | 30.0 cm |
| Dybde | 21.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-08-28 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Producent farve | Blue |
| Skærmstørrelse | 15.6 " |
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Vandtæt, Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Målgruppe | Herre |
| Farve | Blå |
| Volumen | 26.0 L |
| Materiale | Skind, Polyester, Nylon |
| Lukning | Lynlås |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .