Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Tasken fra PORT Designs kan lukkes med lynlås. Den består af hurtigtørrende nylon, og den kan bruges af de fleste.
Annonce
Laveste pris for PORT Designs Courchevel Clamshell 17.3" - Black er 338 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | PORT Designs Courchevel Clamshell 17.3" - Black |
| Mærke | PORT Designs |
| Type | Computertasker |
Materiale | |
| Materiale | Nylon, Syntetisk |
Mål | |
| Vægt | 775.0 g |
| Højde | 35.0 cm |
| Bredde | 50.0 cm |
| Dybde | 10.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-11-17 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Bæremuligheder | Håndtag, Skulderrem, Aftagelig skulderrem |
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Vandtæt, Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Farve | Krom, Sort |
| Lukning | Lynlås |
| Farve (beslag) | Sølv |
| Producent farve | Black |
| Mønster | Ensfarvet |
| Målgruppe | Herre |
| Skærmstørrelse | 17.3 " |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .