Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne skuldertaske er smart og ideel til mindre ture, hvor du ikke skal have mange ting med dig. Den er fremstillet af flere forskellige materialer, blandt andet imiteret læder.
Prøv fleksible betalinger med


Laveste pris for Calvin Klein Convertible Shoulder Bag - Pale Conch er 536 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Calvin Klein Convertible Shoulder Bag - Pale Conch |
| Mærke | Calvin Klein |
| Type | Skuldertasker |
Materiale | |
| Materiale | Kunstlæder, Syntetisk, Polyuretan |
Mål | |
| Højde | 15.0 cm |
| Bredde | 25.0 cm |
| Dybde | 8.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-02-05 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Bæremuligheder | Skulderrem |
| Egenskaber | Baglomme, Indvendig lomme |
| Farve | Pink |
| Lukning | Trykknap |
| Farve (beslag) | Sølv |
| Producent farve | Pale Conch |
| Målgruppe | Dame |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .