Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Computertaske, 26L
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Laveste pris for Thule Chasm Rygsæk Til Notebook - Sort er 693 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 15 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Thule Chasm Rygsæk Til Notebook - Sort |
| Mærke | Thule |
| Type | Computertasker |
Materiale | |
| Materiale | Polyester |
Mål | |
| Vægt | 900.0 g |
| Højde | 53.0 cm |
| Bredde | 30.0 cm |
| Dybde | 21.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-03-11 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Bæremuligheder | Dobbelte skulderremme |
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Flaskeholder, Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Farve | Sort |
| Lukning | Lynlås |
| Producent farve | Black |
| Målgruppe | Unisex, Dame, Herre |
| Skærmstørrelse | 16.0 " |
| Volumen | 26.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .