Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Dette er en skoletaske fra Satch med plads til det hele. Du lukker denne skoletaske med lynlås. Den kan rumme 30 liter.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Satch Pack - Nordic Grey er 1.295 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Satch Pack - Nordic Grey |
| Mærke | Satch |
| Type | Skoletasker |
Materiale | |
| Materiale | Polyester |
Mål | |
| Vægt | 1200.0 g |
| Højde | 45.0 cm |
| Bredde | 30.0 cm |
| Dybde | 22.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-05-15 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Reflekser, Flaskeholder, Vandafvisende, Indvendig lomme |
| Farve | Grå |
| Lukning | Lynlås |
| Producent farve | Nordic Grey |
| Egenskaber (rygsæk) | Hofterem, Brystrem |
| Målgruppe | Børn |
| Volumen | 30.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .