Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Skoletasken fra Jeva har rigeligt plads til både skolebøger og madpakker. Lukningen på skoletasken foregår blandt andet med en lås. Den henvender sig primært til børn.
Helm
Jeva Beginners skoletaske (FANDANGO (76))
Annonce
Laveste pris for JEVA Beginners - Fandango er 749 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 3 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | JEVA Beginners - Fandango |
| Mærke | JEVA |
| Type | Skoletasker |
Mål | |
| Vægt | 911.0 g |
| Højde | 35.0 cm |
| Bredde | 27.0 cm |
| Dybde | 20.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-04-21 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Lomme til laptop/tablet, Vandtæt, Reflekser, Flaskeholder, Indvendig lomme |
| Farve | Multifarve |
| Lukning | Lynlås, Spænde |
| Producent farve | Fandango |
| Egenskaber (rygsæk) | Brystrem |
| Målgruppe | Børn |
| Materiale | Polyester |
| Volumen | 16.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .