Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Her er en skoletaske fra Ticket to Heaven med plads til både skolebøger og madpakker. Du lukker rygsækken med lynlås. Den kan rumme liter.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Ticket to Heaven Junior - Grey Stars White er 280 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Ticket to Heaven Junior - Grey Stars White |
| Mærke | Ticket to Heaven |
| Type | Skoletasker |
Mål | |
| Vægt | 850.0 g |
| Højde | 40.5 cm |
| Bredde | 25.0 cm |
| Dybde | 15.3 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-07-25 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber (rygsæk) | Brystrem |
| Egenskaber | Flaskeholder, Indvendig lomme |
| Målgruppe | Junior, Børn |
| Farve | Grå |
| Materiale | Polyester |
| Lukning | Lynlås |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .