Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Med den her skoletaske fra Lego kan du få plads til det hele. Lukningen på den her rygsæk foregår med klaplåg. Den har en volumen på 16 liter.
Prøv fleksible betalinger med


Laveste pris for LEGO Optimo - Friends Girls Rock er 300 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LEGO Optimo - Friends Girls Rock |
| Mærke | LEGO |
| Type | Skoletasker |
Materiale | |
| Materiale | Nylon, Stof |
Mål | |
| Vægt | 750.0 g |
| Højde | 40.0 cm |
| Bredde | 28.0 cm |
| Dybde | 22.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2019-08-07 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Reflekser, Flaskeholder, Indvendig lomme |
| Farve | Multifarve, Sort |
| Lukning | Klaplåg |
| Producent farve | Friends Girls Rock |
| Egenskaber (rygsæk) | Brystrem |
| Målgruppe | Børn |
| Volumen | 16.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .