Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En stegepande, som kan anvendes til mange forskellige køkkenopgaver. Stegepanden er produceret med keramiskbelægning.
Prøv fleksible betalinger med
Shoptilbud.dk
EVA TRiO Steel Line stegepande m/ keramisk slip-let i genanvendt stål - Ø20 cm
Annonce
Laveste pris for Eva Solo Steel Line 20cm er 200 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Skal du udskifte din stegepande? Eller vil du blot udvide dit udvalg af køkkenredskaber? Så kan denne model fra Eva Solo være et godt alternativ.
Håndtaget på denne model er lavet i stål. Praktisk nok kan den her model bruges på alle typer af varmekilder.
Prisen er under gennemsnittet for denne kategori, hvilket gør det til et prisvenligt køb. Hvis du sammenligner prisen på PriceRunner, vil du se, at den i øjeblikket kan købes fra 199.95 kr. og det er tilmed en af de mest populære modeller på PriceRunner lige nu
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Eva Solo Steel Line 20cm |
| Mærke | Eva Solo |
| Type | Stegepander |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | Genbrugsmateriale |
Mål | |
| Længde | 34.5 cm |
| Diameter | 20.0 cm |
| Vægt | 0.64 kg |
| Højde | 6.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-09-06 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Sandwichbund, Ophængsøje, Varmebestandigt håndtag, Tåler opvaskemaskine, Ovnfast |
| Farve | Sølv |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Rustfrit stål |
| Håndtagstype | Håndtag |
| Materialer | Rustfrit stål |
| Medfølgende låg | Nej |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
| Overfladebelægning | Keramisk |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .