Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En stegepande fra KitchenAid, der kan anvendes i den daglige madlavning. Belægningen er blandt andet non-stick.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for KitchenAid Multi-Ply Stainless Steel Ceramic Non-Stick 20cm er 630 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Denne stegepande fra KitchenAid er perfekt at give som housewarming-gave, men også et godt valg, hvis du vil opgradere dit udvalg af redskaber i køkkenet.
Denne model er blandt andet lavet i rustfrit stål. Denne model er ikke lavet til at blive vasket i opvaskemaskine, så sørg for at vaske den i hånden.
Prisen er under gennemsnittet for denne kategori, hvilket gør det til et prisvenligt køb. Hvis du sammenligner prisen på PriceRunner, vil du se, at den i øjeblikket kan købes fra 630.00 kr. og det er tilmed en af de mest populære modeller på PriceRunner lige nu
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | KitchenAid Multi-Ply Stainless Steel Ceramic Non-Stick 20cm |
| Mærke | KitchenAid |
| Type | Stegepander |
Mål | |
| Diameter | 20.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-11-11 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Sandwichbund, Tåler metalredskaber, Ophængsøje, Varmebestandigt håndtag, Tåler opvaskemaskine, Ovnfast, Opvask i hånden |
| Farve | Sølv |
| Form | Rund |
| Håndtagsmateriale | Rustfrit stål |
| Håndtagstype | Håndtag |
| Materialer | Rustfrit stål |
| Medfølgende låg | Nej |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
| Overfladebelægning | Keramisk, Non-stick |
| Temperatur (maks) | 200.0 °C |
| Volumen | 20.0 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .