Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En stegepande, som kan anvendes til mange forskellige køkkenopgaver. Stegepanden kan bruges på flere slags kogeplader.
Prøv fleksible betalinger med
Laveste pris for Cook & Baker Kobber 20cm er 400 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Denne stegepande fra Cook & Baker er perfekt at give som housewarming-gave, men også et godt valg, hvis du vil opgradere dit udvalg af redskaber i køkkenet.
Stegepanden er et af køkkenets mest essentielle tilbehør, og du kan bruge den her stegepande fra Cook & Baker i mange år fremover. Praktisk nok kan den her model bruges på alle typer af varmekilder.
I kategorien er den her lige nu en af de mest populære modeller på PriceRunner lige nu og i øjeblikket har den en mindstepris på 399.95 kroner. Prisen er under gennemsnittet for denne kategori, hvilket gør det til et prisvenligt køb.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Cook & Baker Kobber 20cm |
| Mærke | Cook & Baker |
| Type | Stegepander |
Mål | |
| Diameter | 20.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2018-11-20 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Ophængsøje, Ovnfast, Opvask i hånden |
| Form | Rund |
| Bundtykkelse | 1.3 mm |
| Håndtagsmateriale | Rustfrit stål |
| Håndtagstype | Håndtag |
| Kanthøjde | 4.0 cm |
| Materialer | Rustfrit stål, Kobber |
| Medfølgende låg | Nej |
| Egnet varmekilde | Støbejernskogeplade, Induktionskogeplade, Gaskomfur, Glaskeramisk kogeplade |
| Temperatur (maks) | 220.0 °C |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .