Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Springform, Non-stick belægning, Rund Farve: Sort
Prøv fleksible betalinger med
Kagekastellet
De Buyer Manque Mould Ø 28cm Non-stick
Annonce
Laveste pris for De Buyer Disassemblable Springform 28 cm er 102 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | De Buyer Disassemblable Springform 28 cm |
| Mærke | De Buyer |
| Type | Springforme |
Mål | |
| Diameter | 28.0 cm |
| Højde | 6.7 cm |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Non-stick belægning |
| Farve | Sort |
| Form | Rund |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2017-04-11 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .