Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Den her pære har en anslået levetid på omkring 250 timer. Lysstyrken i denne pære svarer til 50 lumen.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Annonce
Annonce
Laveste pris for Osram OS5626 Halogen Lamps 5W Ba15d er 10 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 15 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Osram OS5626 Halogen Lamps 5W Ba15d |
| Mærke | Osram |
| Type | Halogenpærer |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| WI-FI | Nej |
Mål | |
| Højde | 635.0 mm |
| Diameter | 16.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2022-10-12 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Sokkel | Ba15d |
| Levetid | 250 timer |
| Effekt | 5.0 W |
| Lumen (lysflow) | 50.0 |
| Form | Kapsel |
| Antal pr. pakke | 10 pak |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .