Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Generelt er en fordel ved halogenpærer, at de holder meget længe og derfor er meget omkostningseffektive. Lysstyrken måles i lumen, som i dette tilfælde er 3.100 lumen.
Annonce
Annonce
Laveste pris for Philips Mastercolour Halogen Lamps 35W G12 er 174 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 32 butikker.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Philips Mastercolour Halogen Lamps 35W G12 |
| Mærke | Philips |
| Type | Halogenpærer |
Trådløst | |
| Bluetooth | Nej |
| WI-FI | Nej |
Strømkilde | |
| Spænding | 90.0 V |
Mål | |
| Højde | 20.0 mm |
| Diameter | 103.0 mm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2016-08-26 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Farvetemperatur (K) | 3000 |
| Farvegengivelse (CRI) | 83 |
| Sokkel | G12 |
| Levetid | 12000 timer |
| Energiklasse | G |
| Lysfarve | Varm hvid |
| Effekt | 35.0 W |
| Lumen (lysflow) | 3100.0 |
| Antal pr. pakke | 1 pak |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .