Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En frontbetjent maskine er den mest almindelige type vaskemaskine. Indbygget tørretumbler gør tøjvasken en del lettere. Det er en fritstående model, hvilket gør installationen lett
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for LG P4Y7ERPYZ Sort er 4.499 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 2 butikker.
Overvejer du at købe en ny vaskemaskine? Hvis ja, er denne model fra LG et godt valg. Denne maskines klassiske frontbetjente design gør den meget nem at håndtere. Du kan også bruge toppen af maskinen til opbevaring.
Den her model har en energiklasse på D, så det er ikke den mest energieffektive vaskemaskine på markedet P4Y7ERPYZ kan rumme en masse vasketøj takket være dens kapacitet på 11 kg, et godt valg til den større husholdning.
Maskinen er udstyret med hurtigvask, perfekt når du har travlt. Vaskemaskinen er en fritstående model, som giver dig mere fleksibilitet med hensyn til, hvor den skal placeres.
I vaskemaskine kategorien, er den her en af de mest populære vaskemaskiner på PriceRunner og lige nu fås den til en pris fra 4499.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør den her vaskemaskine til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | LG P4Y7ERPYZ Sort |
| Mærke | LG |
| Produkttype | Vaske- & Tørremaskine |
Produktegenskaber | |
| Energiklasse | D |
| Lydniveau (centrifugering) | 71 dB |
| Front- eller topbetjent | Frontbetjent |
| Støjniveauklasse | A |
| Tørrekapacitet | 6.0 kg |
| Placering | Fritstående |
| Farve | Sort |
| Lydniveau (vask) | 71.0 dB |
| Vaskekapacitet | 11.0 kg |
| Vaskeklasse | A |
Information om bæredygtighed | |
| Bæredygtighedsegenskaber | ØKO tilstand |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. vask/tørrecyklus | 90.0 L |
Egenskaber | |
|---|---|
| Centrifugeringshastighed | 1400 rpm |
| Restfugtighed | 44.9 % |
| Hurtig vask | 14 min |
| Egenskaber | Børnesikring, Udskudt start, WiFi, Dampfunktion |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 48.0 kW/h |
| Energiforbrug pr. 100 vaske-/tørrecyklusser | 308.0 kW/h |
| Energiklasse (vask & tørring) | D |
Mål | |
| Bredde | 60.0 cm |
| Højde | 85.0 cm |
| Dybde | 56.5 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
| Vægt | 70.0 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-10-23 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .