Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Denne maskine har energimærke D. Den her model er en almindelig vaskemaskine uden indbygget tørretumbler. Det er en fritstående model, hvilket gør installationen lettere.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Gram VM 714 er 2.895 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 6 butikker.
I en jungle af forskellige modeller er det ikke altid let at vide, hvilken vaskemaskine der passer bedst til dine behov. En frontbetjent model er den mest almindelige model af vaskemaskine, og de har ofte en større kapacitet end modeller med topbetjening.
Den her model har en energiklasse på D, så det er ikke den mest energieffektive vaskemaskine på markedet VM 714 er en af de større vaskemaskiner på markedet med en kapacitet på syv kg, fantastisk til den større husholdning.
Takket være funktionen med forsinket start kan du planlægge, hvornår du vil have maskinen til at starte. Du kan for eksempel indstille timeren, så den er færdig, når du kommer hjem fra arbejde. Vaskemaskinen er en fritstående model, som giver dig mere fleksibilitet med hensyn til, hvor den skal placeres.
I vaskemaskine kategorien, er den her en af de mest populære vaskemaskiner på PriceRunner og lige nu fås den til en pris fra 2895.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør den her vaskemaskine til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Gram VM 714 |
| Mærke | Gram |
| Produkttype | Vaskemaskine |
Produktegenskaber | |
| Energiklasse | D |
| Front- eller topbetjent | Frontbetjent |
| Støjniveauklasse | C |
| Centrifugeringsklasse | B |
| Placering | Fritstående |
| Farve | Hvid |
| Lydniveau (vask) | 79.0 dB |
| Vaskekapacitet | 7.0 kg |
| Vaskeklasse | A |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 69.0 kW/h |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 45.0 L |
Egenskaber | |
|---|---|
| App-styring | Nej |
| Centrifugeringshastighed | 1400 rpm |
| Restfugtighed | 53.0 % |
| Hurtig vask | 15 min |
| Egenskaber | Udskudt start |
Mål | |
| Bredde | 59.7 cm |
| Højde | 84.5 cm |
| Dybde | 52.7 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
| Vægt | 69.9 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-06-13 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .