Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En frontbetjent vaskemaskine kan du stille ting ovenpå. Tromlen har en mellemstor størrelse på 55 liter. Den er ikke mere højlydt end mange andre maskiner.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Gram VM 814 er 4.950 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Hvis du bor i lejlighed, har du måske adgang til et vaskerum, men du kan ikke benægte, at det ville være dejligt at have din egen vaskemaskine. En frontbetjent model er den mest almindelige model af vaskemaskine, og de har ofte en større kapacitet end modeller med topbetjening.
En af mange gode funktioner som den her vaskemaskine har, er forsinket start. Men den funktion kan du planlægge, hvornår du vil have maskinen til at starte. Takket være dens fritstående design er installationen af den her maskine meget enkel.
Vaskemaskinen er meget energieffektiv med en energiklasse på A, så den er fantastisk både for miljøet og for din pengepung. VM 814 kan rumme en masse vasketøj takket være dens kapacitet på otte kg, et godt valg til den større husholdning.
Sammenligner du prisen på den her vaskemaskine på PriceRunner, vil du se, at den laveste pris lige nu er 4950.00 kr. Prisen er under gennemsnittet for kategorien, hvilket gør den her vaskemaskine til et overkommeligt køb.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Gram VM 814 |
| Mærke | Gram |
| Produkttype | Vaskemaskine |
Produktegenskaber | |
| Energiklasse | A |
| Front- eller topbetjent | Frontbetjent |
| Støjniveauklasse | B |
| Centrifugeringsklasse | B |
| Placering | Fritstående |
| Tromlekapacitet | 55.0 L |
| Farve | Hvid |
| Lydniveau (vask) | 74.0 dB |
| Vaskekapacitet | 8.0 kg |
| Vaskeklasse | A |
Forbrug | |
| Energiforbrug pr. 100 cykler | 57.0 kW/h |
Vandforbrug | |
| Vandforbrug pr. cyklus | 48.0 L |
Egenskaber | |
|---|---|
| App-styring | Nej |
| Centrifugeringshastighed | 1400 rpm |
| Restfugtighed | 53.0 % |
| Hurtig vask | 15 min |
| Egenskaber | Udskudt start |
Strømkilde | |
| Spænding | 230.0 V |
Mål | |
| Bredde | 59.7 cm |
| Højde | 84.5 cm |
| Dybde | 55.7 cm |
| Standardbredde | 60 cm |
| Vægt | 69.9 kg |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-08-20 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .