Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Du får her et Wear OS (Android)-drevet smartwatch, der er perfekt til dig, der vil leve lidt smartere. Det har en indbygget hukommelse på 16GB.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth er 1.599 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 4 butikker.
Leder du efter et smartwatch? Så bør du måske overveje, hvilke egenskaber, der er vigtige for dig. Udvalget er stort og der findes modeller, som kan alt fra at skifte sang, læse beskeder, måle din puls under træning til at foretage telefonopkalde direkte fra dit håndled. Smart, ikke?
Hvis du ofte vandre i skove eller bjergene, er det vigtigt at have et kompas med. Det her ur er udstyret med et indbygget kompas, så du altid ved hvor du er på vej hen. En anden god egenskab den her model har, er en IP kassifikation på IP68. Det betyder, at det er vand- og støvafvisende, og derfor kan tåle at blive vådt eller beskidt.
I dag kan du købe det her smartwatch for 1599.00 kr., men sørg for at sammenligne et par forskellige forhandlere for at finde den bedste deal for dig.
Sammenlign:
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth |
| Mærke | Samsung |
| Type | Smartwatches |
Type | |
| Til børn | Nej |
| Sport | Cykling, Svømning, Løb, Fitness |
| Serie | Samsung Galaxy Watch |
Produktegenskaber | |
| Skærmstørrelse | 1.2 " |
| Styresystem | Wear OS |
Egenskaber | |
| Egenskaber | EKG (Elektrokardiografi), Skridttæller, Gyroskop, Iltniveau i blod (SpO2), Søvnaflæsning, Barometrisk højdemåler, Kompas, Accelerometer |
| Vandafvisende | Ja |
| Vandtæt (klassifikation) | IP68 |
Tilslutninger | |
| USB | Nej |
Puls | |
| Pulsmåler | Indbygget |
Internt | |
| Lagring | 16GB |
Display | |
| Skærmtype | AMOLED |
Hukommelse | |
| RAM | 1.5 GB |
Design | |
| Materiale (urkasse) | Aluminium |
| Farve (urkasse) | Sort |
| Farve (rem) | Sort |
| Glastype | Gorilla Glass |
Software | |
|---|---|
| Smartphone-kompatibilitet | Android |
Trådløst | |
| Bluetooth | Ja |
| WI-FI | Ja |
| Trådløs kommunikation | Wi-Fi, Bluetooth |
| NFC | Ja |
| Navigationssystem | GPS |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Processor | |
| Processorkerner | 2 |
Strømkilde | |
| Batterikapacitet | 247 mAh |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Type af batteri | Indbygget batteri |
Mål | |
| Tykkelse | 9.8 mm |
| Bredde | 40.4 mm |
| Højde | 40.0 mm |
| Vægt | 26.0 g |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2021-08-12 |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .